143 отзыва
Інтернет-магазин б/в техніки "ТехнОлімп"
+380 показать номер
+380 показать номер

Садова техніка та інший бензоінструмент

Сьогодні бензопили мають широкий спектр застосування. На ринку з'явилися моделі, які з успіхом використовуються при валки лісу, заготівлі дров, підрізування гілок і дерев, в будівництві і ремонті, за допомогою сучасної пили можна навіть створити твір мистецтва - цілі скульптурні композиції з дерева. На продуктивність бензопили впливають такі показники, як потужність двигуна і його обсяг.
Що необхідно враховуати при виборі інструменту?
Потужність вказує на продуктивність пили. Пили для побутового застосування мають потужність 1,3-3,1 к.с. У професійних пил великий розкид в показниках потужності: 3-8,7 к.с і більше. Пов'язано це з різними типами роботи, які потрібно виконувати. Від потужності залежить швидкість і глибина розрізу.
Вага. Так чи інакше, основним параметром на який варто звернути увагу при виборі бензопили є її вага. Варто відзначити, що вага варіюється досить сильно як для побутових, так і для професійних пил. Таким чином магазин «МотоДім» рекомендує вибирати інструмент грунтуючись в першу чергу на своїх особистих уподобаннях щодо ваги і необхідних характеристиках.
Крім усього іншого бензопили оснащуються рядом додаткових функцій, таких як системи зниження вібрацій, автоматичні або регульовані насоси подачі масла для ланцюга, або обігрів ручок. Це так само важливі нюанси, правильне поєднання яких робить роботу з інструментом максимально комфортним і безпечним.
Велике значення при покупці бензопили грають такі характеристики, як довжина шини, крок ланцюга і товщина провідної ланки. При виборі інструмента слід враховувати кожен параметр. Наприклад, чим менше довжина шини, тим більше швидкість бензопили. Від довжини кроку ланцюга залежить чистота зрізу.
Довжина різу залежить від довжини шини і визначає глибину пропила. Також як і вага, довжина різу пов'язана з показником потужності: довга шина передбачає більш потужний двигун.
Крок ланцюга - відстань між зубами. Мінімальний показник 1/4 дюйма, який більш характерний для аматорських і напівпрофесійних бензинових пил з невеликою потужністю.
Так само для аматорських пил використовують кроки 3/8 Picco і 0,325 дюйма. Зі збільшенням кроку продуктивність пили збільшується в рази, але при цьому зростає і вібрація. Тому так важлива оснащеність машини антивібраційною системою.
Сучасні виробники бензопили роблять ставку на посилення комфорту при роботі. Тому зверніть увагу на додаткові до основних характеристик «бонуси», які можуть зіграти вирішальну роль при покупці. Перш за все, це спеціальні системи, які забезпечують автозапуск, легку заміну ланцюга (в деяких випадках навіть без використання інструменту), охолодження двигуна, зниження рівня шкідливих вихлопів. Також не останню роль, особливо для аматорських бензопил, може зіграти ергономіка