143 отзыва
Інтернет-магазин б/в техніки "ТехнОлімп"
+380 показать номер
+380 показать номер

Електролобзики

Електролобзик - інструмент ручного типу з електроприводом, що дозволяє виконувати фігурну і односпрямовану різання різних типів листового матеріалу (дерево, пластмаса, листовий метал, керамічна плитка, гіпсокартон, ламінат та інше). Як видно, електро лобзик виконує операції, досить часто зустрічаються в столярних і різних ремонтних роботах, пов'язаних з розпилом і різьбленням по матеріалу, при яких потужна електропила не потрібно, а легкий і компактний електролобзик доведеться якраз до речі. Так що і для людей, що займаються домашнім ремонтом (наприклад, укладанням ламінату або монтажем гіпсокартонних стін і стелі), і для професіоналів, розумним рішенням буде купити електролобзик.
Характеристики електричного лобзика
При виборі електро лобзика, як професійного, так і побутового, рекомендується брати до уваги такі характеристики:
гранична товщина різання матеріалів; потужність електро лобзика; ходова швидкість; додаткові функції. Потужність інструменту визначає швидкість різання заготовки і є доповнює характеристикою до граничної товщині різання. Власне, щодо граничної товщині різання і потужності можна судити про діапазон можливостей придбаного інструменту і керуватися значеннями цих характеристик при порівнянні декількох моделей лобзиків.
Додаткові функції настільного електролобзика є набором конструктивних рішень, що забезпечують підвищення зручності експлуатації цього інструменту. Зокрема, до додаткових функцій інструменту відносяться наступні:
Маятниковий механізм підвищує продуктивність електро лобзика для деяких різьбових робіт. Регулювання частоти ходу дозволяє вибрати оптимальний режим роботи електричного настільного лобзика в залежності від оброблюваного матеріалу. Підсвічування робочої зони, автоматичний здувши тирси або підключення до пилососа підвищують рівень комфорту при роботі з настільним електролобзиком. Система оперативної заміни пилок, пристрій повороту пилки і фіксатор кута покращують функціональність і продуктивність роботи пилок настільного інструменту.