Корзина
142 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Безкоштовна доставка при повній оплаті!купити товари

Зварювальні апарати

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Різні зварювальні інвертори - унікальний товар, що забезпечує процес зварювання. На відміну від іншого зварювального устаткування, володіє меншими габаритами і набагато легше в застосуванні. Найближчим родичем є трансформатор, однак, він безнадійно застарів і поступається позиції за рахунок своєї громіздкості і технічної небезпеки.

Прилад необхідний для забезпечення безперебійного горіння зварювальної дуги, що забезпечує різання і інші технічні процедури. За своєю суттю є електричним провідником. Струм, отриманий від електромережі, надходить на спеціальний випрямляч. Спочатку, одержувана величина - 50 ГЦ. Після обробки фільтра вона перетворюється в 50 ГКЦ. Після чого сила струму доводиться до необхідних 100-200 А.

Таке спорядження стане незамінний для будь-якої будівельної бригади. Правильно підібрана модель здатна виконувати найскладніші поставлені завдання. У цьому випадку основною перевагою апарату є мобільність. Саме цей фактор обумовлює зручність використання на будівельних об'єктах. Оскільки площа оброблюваної території часто досить велика - в процесі роботи жоден раз буде потрібно переміщення, а з величезним трансформаторних пристроєм або дизельним електрогенератором - це буде досить важко. Чи не стане зайвим в домашніх умовах. Особливо буде доречний для дачного будиночка, де обсяг роботи значно більше, ніж в квартирах.

Тобто, можна зробити висновок, що ця апаратура є незамінним комплектуючих для зварювальної машини. Перевагою більшості моделей прийнято вважати здатність функціонувати при дуже низькій напрузі мережі. Також відзначається легкість регулювання струму. Таким чином, контролюється зварювальний процес будь-якого матеріалу, починаючи від тонких листів до товстого металу.

різновиди
За типом схем, що застосовуються при виробництві, відрізняють три типи приладів. Найпопулярнішим з усіх аналогів є однотактний прямоходовій імпульсний перетворювач з рекуперацією енергії. Вони відрізняються своєю простотою і легкість у використанні. Це найпростіший різновид з усіх.

Не можна не сказати і про полумостового або мостовому двотактному. Він ідеально підходить для профі і майстрів своєї справи. Володіє ШІМ-регулюванням. Всі модифікації мають відповідний рівень електромагнітних завад. Однак, якщо говорити про цей вид, то тут збої набагато менш ймовірне явище, ніж про попереднього типу. Мостові варіації вважаються золотою серединою, що підходить практично для всіх видів зварювання.

Також розрізняють зварювальні інвертори по типу робіт. Перш за все, слід відзначити техніку для ручного дугового зварювання. Їх відмітною характеристикою є здатність харчування від звичайної домашньої розетки. Прилади для аргонно-дугового відрізняються здатністю обробки змінного і постійного струму. Напівавтомати, мабуть, найпоширеніший сегмент асортименту. Мають функцію регулювання напруги дуги. Фахівцями наголошується на тому, що в ході обробки шви виходить більш рівними. Також плюсом називається і те, що метали не розбризкуються при зварюванні. Варіанти для плазменно-дугового різання експлуатуються переважно в промислових масштабах. Це обумовлено здатністю розрізати навіть самі товсті матеріали.

Як зробити правильний вибір
Насамперед, потрібно визначитися з галуззю, в якій він буде використовуватися основну частину часу. Якщо він потрібен для побутового застосування - варто зупинитися на ручних mini зварювальних інверторах. Вони володіють маленькою вагою, але при цьому досить продуктивні. Також тут важливо, що вони надають можливість підключення до стаціонарної мережі напруги.