Корзина
140 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
При повній оплаті додаткова знижка 5% і безкоштовна доставкакупити товари

Шуруповерти акумуляторні

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

Акумуляторні шуруповерти - універсальний інструмент, який стане в нагоді при виконанні практично будь-яких робіт. Це електроінструмент, який призначений для свердління отворів, а також закручування і відкручування різних кріпильних елементів. Головна перевага акумуляторного шуруповерта перед мережевим - мобільність і автономність. Даний інструмент дозволяє виконувати широкий спектр робіт з великим комфортом, ніж при роботі з мережевими моделями.

Як правильно вибрати шуруповерт акумуляторний?
Акумуляторний шуруповерт - один з найбільш поширених видів електроінструменту на сьогоднішній день.

Пристрій шуруповерта є корпус і знімний акумулятор. На «дулі» розташований патрон.

Акумулятор - дуже важлива частина шуруповерта. У ньому закладена потенційна потужність шуруповерта. Чим більше потужність акумулятора, тим більше його продуктивність. Але слід завжди пам'ятати про те, що чим вище показник потужності акумулятора, тим він габаритніший і тим вище ціни на акумуляторні шуруповерти.

Крім акумулятора потрібно звернути увагу на такий параметр як робота двигуна під навантаженням. Тримає він обертів під навантаженням, і яку потужність видає при розрядженому акумуляторі.

Реверс - корисна функція даного інструменту. Маючи акумуляторний шуруповерт з такою функцією, ви без зусиль зможете не тільки вкрутити / викрутити шуруп, але і вивільнити застрягле свердло.

Купити шуруповерт акумуляторний дуже раціональне рішення, так як зручніше мати один багатофункціональний інструмент, ніж ціле безліч «однофункційного».

Продаж акумуляторних шуруповертів одне з основних напрямки торгівлі магазину «Світ Інструменту». Відвідавши наш Інтернет-магазин, ви зможете оцінити всі представлені акумуляторні шуруповерти. Шукаєте де купити недорого акумуляторний шуруповерт? Зателефонуйте нам і менеджери повідомлять про вартість, наявності, основних характеристиках товару, а також дадуть пару рад по роботі з інструментом.